B43504A9686M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43504A9686M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43504A9686M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504A9686M002
Številka dela B43504A9686M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45746 pcs Podatkovni list B43504A9686M002.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 470mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43504A9686M 2
B43504A9686M2
B43504A9686M2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.6 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.29 Ohm @ 100Hz natančen opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.29 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose