B43504B277M87
pregled izdelka
Številka dela: B43504B277M87
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: B43504B277M87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504B277M87
Številka dela B43504B277M87 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16948 pcs Podatkovni list B43504B277M87.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43504B 277M 87
B43504B0277M087
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 590 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.252" (57.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm @ 100Hz
natančen opis 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF