B43504B9397M002
pregled izdelka
Številka dela: B43504B9397M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43504B9397M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504B9397M002
Številka dela B43504B9397M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13226 pcs Podatkovni list B43504B9397M002.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.72A @ 100Hz