B43504C2128M80
pregled izdelka
Številka dela: B43504C2128M80
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43504C2128M80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504C2128M80
Številka dela B43504C2128M80 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10304 pcs Podatkovni list B43504C2128M80.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.02A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43504C2128M 80
B43504C2128M080
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 150 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.661" (42.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1200µF