B43504E0227M000
pregled izdelka
Številka dela: B43504E0227M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: B43504E0227M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504E0227M000
Številka dela B43504E0227M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19074 pcs Podatkovni list B43504E0227M000.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.12A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43504E 227M
B43504E227M
B43504E227M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 730 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.465" (37.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 610 mOhm @ 100Hz natančen opis 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 610 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose