B43504E0397M002
pregled izdelka
Številka dela: B43504E0397M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: B43504E0397M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504E0397M002
Številka dela B43504E0397M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13274 pcs Podatkovni list B43504E0397M002.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.72A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43504E 397M 2
B43504E397M2
B43504E397M2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 410 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.661" (42.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 350 mOhm @ 100Hz natančen opis 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 350 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose