B43504G2158M2
pregled izdelka
Številka dela: B43504G2158M2
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43504G2158M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504G2158M2
Številka dela B43504G2158M2 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12367 pcs Podatkovni list B43504G2158M2.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.4A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43504G2158M 2
B43504G2158M0002
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF