B43505A2227M82
pregled izdelka
Številka dela: B43505A2227M82
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43505A2227M82.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43505A2227M82
Številka dela B43505A2227M82 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38229 pcs Podatkovni list B43505A2227M82.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43505 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43505A2227M 82
B43505A2227M082
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 700 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.268" (32.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 580 mOhm @ 100Hz
natančen opis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 580 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF