B43505A2477M007
pregled izdelka
Številka dela: B43505A2477M007
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43505A2477M007.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43505A2477M007
Številka dela B43505A2477M007 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27986 pcs Podatkovni list B43505A2477M007.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43505 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43505A2477M 7
B43505A2477M7
B43505A2477M7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 330 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 280 mOhm @ 100Hz natančen opis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose