B43508B5477M002
pregled izdelka
Številka dela: B43508B5477M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43508B5477M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43508B5477M002
Številka dela B43508B5477M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6840 pcs Podatkovni list B43508B5477M002.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43508 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.85A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43508B5477M 2
B43508B5477M2
B43508B5477M2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 370 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 260 mOhm @ 100Hz natančen opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 260 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose