B43508C5337M062
pregled izdelka
Številka dela: B43508C5337M062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43508C5337M062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43508C5337M062
Številka dela B43508C5337M062 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9637 pcs Podatkovni list B43508C5337M062.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43508 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43508C5337M 62
B43508C5337M62
B43508C5337M62-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 530 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 370 mOhm @ 100Hz natančen opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose