B43511A9188M000
pregled izdelka
Številka dela: B43511A9188M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43511A9188M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43511A9188M000
Številka dela B43511A9188M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3373 pcs Podatkovni list B43511A9188M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.772" Dia (45.00mm)
Serija B43511 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Druga imena B43511A9188M
B43511A9188M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 60 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.016" (102.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 100Hz natančen opis 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 50 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose