B43512B5188M000
pregled izdelka
Številka dela: B43512B5188M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP-IN
Podatkovni listi: B43512B5188M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43512B5188M000
Številka dela B43512B5188M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2956 pcs Podatkovni list B43512B5188M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm)
Serija B43512 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.11A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Druga imena B43512B5188M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Višina - sedež (maks.) 3.031" (77.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 70 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1800µF