B43515A9108M000
pregled izdelka
Številka dela: B43515A9108M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43515A9108M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
132 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43515A9108M000
Številka dela B43515A9108M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5579 pcs Podatkovni list B43515A9108M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija B43515 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.48A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tray Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Druga imena B43515A9108M
B43515A9108M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 110 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.638" (67.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 mOhm @ 100Hz natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 90 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose