B43521A4687M000
pregled izdelka
Številka dela: B43521A4687M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: B43521A4687M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43521A4687M000
Številka dela B43521A4687M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7599 pcs Podatkovni list B43521A4687M000.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43521 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.7A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - 5 Lead
Druga imena B43521A4687M
B43521A4687M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 150 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.520" (64.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm @ 100Hz natančen opis 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 140 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose