B43540A5227M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43540A5227M067
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43540A5227M067.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43540A5227M067
Številka dela B43540A5227M067 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16469 pcs Podatkovni list B43540A5227M067.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.72A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43540A5227M 67
B43540A5227M67
B43540A5227M67-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 630 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 440 mOhm @ 100Hz natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose