B43540A9127M87
pregled izdelka
Številka dela: B43540A9127M87
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43540A9127M87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
460 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43540A9127M87
Številka dela B43540A9127M87 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38783 pcs Podatkovni list B43540A9127M87.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.19A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43540A9127M 87
B43540A9127M087
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 600 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.268" (32.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 510 mOhm @ 100Hz
natančen opis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 120µF