B43540B2477M67
pregled izdelka
Številka dela: B43540B2477M67
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43540B2477M67.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43540B2477M67
Številka dela B43540B2477M67 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34916 pcs Podatkovni list B43540B2477M67.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.06A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43540B2477M 67
B43540B2477M067
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 230 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm @ 100Hz
natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF