B43540E2128M80
pregled izdelka
Številka dela: B43540E2128M80
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43540E2128M80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43540E2128M80
Številka dela B43540E2128M80 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15161 pcs Podatkovni list B43540E2128M80.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.58A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43540E2128M 80
B43540E2128M080
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 70 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.252" (57.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1200µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B43540E2158M62
B43540E2158M62
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Na zalogi: 9744 pcs
Prenesi: B43540E2158M62.pdf
RFQ
B43540E2158M2
B43540E2158M2
Proizvajalci: EPCOS
Na zalogi: 12470 pcs
Prenesi: B43540E2158M2.pdf
RFQ
B43540E2128M
B43540E2128M
Opis: CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP