B43541B9157M000
pregled izdelka
Številka dela: B43541B9157M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43541B9157M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43541B9157M000
Številka dela B43541B9157M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35633 pcs Podatkovni list B43541B9157M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43541 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.36A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43541B9157M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 730 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 530 mOhm @ 100Hz natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose