B43544A9157M080
pregled izdelka
Številka dela: B43544A9157M080
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM SNAP
Podatkovni listi: B43544A9157M080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
460 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43544A9157M080
Številka dela B43544A9157M080 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32207 pcs Podatkovni list B43544A9157M080.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43544 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 990mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje - Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43544A9157M 80
B43544A9157M80
B43544A9157M80-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 560 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.268" (32.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 400 mOhm @ 100Hz natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose