B43545A5127M002
pregled izdelka
Številka dela: B43545A5127M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43545A5127M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43545A5127M002
Številka dela B43545A5127M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37514 pcs Podatkovni list B43545A5127M002.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43545 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 980mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tray Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43545A5127M 2
B43545A5127M 2
B43545A5127M2
B43545A5127M2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.14 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 750 mOhm @ 100Hz natančen opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 750 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose