B43564A1477M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43564A1477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 160V SCREW
Podatkovni listi: B43564A1477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43564A1477M000
Številka dela B43564A1477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6357 pcs Podatkovni list B43564A1477M000.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B43564 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena B43564A1477M
B43564A1477M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose