B43564A2229M000
pregled izdelka
Številka dela: B43564A2229M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: B43564A2229M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 576 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43564A2229M000
Številka dela B43564A2229M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 576 pcs Podatkovni list B43564A2229M000.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43564 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 39.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43564A2229M
B43564A2229M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 6 mOhms Višina - sedež (maks.) 8.728" (221.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm @ 100Hz natančen opis 22000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose