B43564B6188M3
pregled izdelka
Številka dela: B43564B6188M3
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: B43564B6188M3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43564B6188M3
Številka dela B43564B6188M3 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1551 pcs Podatkovni list B43564B6188M3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B43564 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.9A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43564B6188M003 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 71 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 71 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 71 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1800µF