B43564J5478M000
pregled izdelka
Številka dela: B43564J5478M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: B43564J5478M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 713 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43564J5478M000
Številka dela B43564J5478M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 713 pcs Podatkovni list B43564J5478M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.583" Dia (91.00mm)
Serija B43564 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43564J5478M
B43564J5478M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.787" (147.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 38 mOhm @ 100Hz
natančen opis 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz Zmogljivost 4700µF