B43601A2128M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43601A2128M87
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43601A2128M87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43601A2128M87
Številka dela B43601A2128M87 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21401 pcs Podatkovni list B43601A2128M87.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43601 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.28A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43601A2128M087 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 110 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.055" (52.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1200µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B43601A2158M82
B43601A2158M82
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Na zalogi: 16805 pcs
Prenesi: B43601A2158M82.pdf
RFQ
B43601A2128M
B43601A2128M
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP