B43601A5127M67
pregled izdelka
Številka dela: B43601A5127M67
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43601A5127M67.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43601A5127M67
Številka dela B43601A5127M67 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36097 pcs Podatkovni list B43601A5127M67.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43601 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.01A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43601A5127M067 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.27 Ohms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm @ 100Hz
natančen opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 120µF