B43601E2108M60
pregled izdelka
Številka dela: B43601E2108M60
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43601E2108M60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43601E2108M60
Številka dela B43601E2108M60 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21242 pcs Podatkovni list B43601E2108M60.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43601 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.24A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43601E2108M060 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 130 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.244" (57.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF