B43630A2228M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43630A2228M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43630A2228M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43630A2228M000
Številka dela B43630A2228M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13601 pcs Podatkovni list B43630A2228M000.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43630 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.88A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43630A2228M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 85 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 55 mOhm @ 100Hz natančen opis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose