B43630C9567M000
pregled izdelka
Številka dela: B43630C9567M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43630C9567M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43630C9567M000
Številka dela B43630C9567M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10144 pcs Podatkovni list B43630C9567M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43630 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.68A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43630C9567M delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 350 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 220 mOhm @ 100Hz natančen opis 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose