B43634A2188M000
pregled izdelka
Številka dela: B43634A2188M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43634A2188M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43634A2188M000
Številka dela B43634A2188M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8905 pcs Podatkovni list B43634A2188M000.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43634 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.67A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43634A2188M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 95 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100Hz natančen opis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose