B43634C9477M000
pregled izdelka
Številka dela: B43634C9477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP-IN
Podatkovni listi: B43634C9477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43634C9477M000
Številka dela B43634C9477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 16726 pcs Podatkovni list B43634C9477M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43634 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.54A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43634C9477M delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 250 mOhm @ 100Hz
natančen opis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF