B43640B5477M000
EPCOSEPCOS
B43640B5477M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43640B5477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43640B5477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43640B5477M000
Številka dela B43640B5477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18954 pcs Podatkovni list B43640B5477M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B43640 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.87A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 495-75841
B43640B5477M
B43640B5477M000-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 330 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 220 mOhm @ 100Hz natančen opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose