B43640C5187M000
EPCOSEPCOS
B43640C5187M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43640C5187M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43640C5187M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43640C5187M000
Številka dela B43640C5187M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32084 pcs Podatkovni list B43640C5187M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43640 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 910mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43640C5187M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 820 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 550 mOhm @ 100Hz natančen opis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 550 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose