B43642A9827M000
EPCOSEPCOS
B43642A9827M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43642A9827M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43642A9827M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43642A9827M000
Številka dela B43642A9827M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9116 pcs Podatkovni list B43642A9827M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43642 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43642A9827M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 160 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 110 mOhm @ 100Hz natančen opis 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose