B43644C9397M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43644C9397M067
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP-IN
Podatkovni listi: B43644C9397M067.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43644C9397M067
Številka dela B43644C9397M067 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13984 pcs Podatkovni list B43644C9397M067.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43644 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.67A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43644C9397M 67
B43644C9397M67
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 250 mOhm @ 100Hz
natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF