B43703A9189M000
pregled izdelka
Številka dela: B43703A9189M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43703A9189M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 525 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43703A9189M000
Številka dela B43703A9189M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 525 pcs Podatkovni list B43703A9189M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija B43703 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 38.1A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43703A9189M delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 7.795" (198.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.6 mOhm @ 100Hz natančen opis 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6.6 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 18000µF Aplikacije General Purpose