B43712B4338M000
pregled izdelka
Številka dela: B43712B4338M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: B43712B4338M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43712B4338M000
Številka dela B43712B4338M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2541 pcs Podatkovni list B43712B4338M000.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.531" Dia (64.30mm)
Serija B43712 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.25A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43712B4338M delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Višina - sedež (maks.) 3.846" (97.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100Hz
natančen opis 3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF