B43724B7278M000
pregled izdelka
Številka dela: B43724B7278M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Podatkovni listi: B43724B7278M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43724B7278M000
Številka dela B43724B7278M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1044 pcs Podatkovni list B43724B7278M000.pdf
Napetost - ocenjena 550V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43724 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.2A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43724B7278M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2700µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2700µF