B43742A6188M000
pregled izdelka
Številka dela: B43742A6188M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: B43742A6188M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43742A6188M000
Številka dela B43742A6188M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1441 pcs Podatkovni list B43742A6188M000.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.531" Dia (64.30mm)
Serija B43742 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.44A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43742A6188M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1800µF