B43750A5198M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43750A5198M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1900UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: B43750A5198M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 600 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43750A5198M000
Številka dela B43750A5198M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1900UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 600 pcs Podatkovni list B43750A5198M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43750 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.5A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43750A5198M
B43750A5198M-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 50 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.661" (143.80mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 32 mOhm @ 100Hz natančen opis 1900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1900µF Aplikacije General Purpose