B43750A9857M000
pregled izdelka
Številka dela: B43750A9857M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 850UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43750A9857M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43750A9857M000
Številka dela B43750A9857M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 850UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1199 pcs Podatkovni list B43750A9857M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B43750 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.5A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43750A9857M
B43750A9857M-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 110 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.201" (81.30mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm @ 100Hz natančen opis 850µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 70 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 850µF Aplikacije General Purpose