B43760A9398M3
pregled izdelka
Številka dela: B43760A9398M3
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43760A9398M3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 779 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43760A9398M3
Številka dela B43760A9398M3 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 779 pcs Podatkovni list B43760A9398M3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43760 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43760A9398M003 delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 29 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.693" (119.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm @ 100Hz
natančen opis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3900µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B43760A9398M
B43760A9398M
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW