B43761A5478M000
pregled izdelka
Številka dela: B43761A5478M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: B43761A5478M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 623 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43761A5478M000
Številka dela B43761A5478M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 623 pcs Podatkovni list B43761A5478M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.027" Dia (76.90mm)
Serija B43761 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43761A5478M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 26 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.677" (144.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 100Hz natančen opis 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose