B43821A2227M000
pregled izdelka
Številka dela: B43821A2227M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: B43821A2227M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43821A2227M000
Številka dela B43821A2227M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69190 pcs Podatkovni list B43821A2227M000.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B43821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 770mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43821A2227M
B43821A2227M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 840 mOhm @ 120Hz
natančen opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 840 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF