B43851A1226M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43851A1226M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: B43851A1226M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43851A1226M000
Številka dela B43851A1226M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 476709 pcs Podatkovni list B43851A1226M000.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B43851 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 108mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43851A1226M
B43851A1226M-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8.4 Ohm @ 120Hz
natančen opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.4 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF