B43851A9107M000
pregled izdelka
Številka dela: B43851A9107M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: B43851A9107M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43851A9107M000
Številka dela B43851A9107M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4436 pcs Podatkovni list B43851A9107M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija B43851 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43851A9107M
B43851A9107M-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.3 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.3 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose