B43858C2686M
pregled izdelka
Številka dela: B43858C2686M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: B43858C2686M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43858C2686M
Številka dela B43858C2686M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81828 pcs Podatkovni list B43858C2686M.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B43858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43858C2686M000 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B43858C2226M000
B43858C2226M000
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Na zalogi: 281418 pcs
Prenesi: B43858C2226M000.pdf
RFQ
B43858C2686M9
B43858C2686M9
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL