B43858C4685M8
EPCOSEPCOS
B43858C4685M8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43858C4685M8
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: B43858C4685M8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43858C4685M8
Številka dela B43858C4685M8 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218885 pcs Podatkovni list B43858C4685M8.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B43858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 220mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43858C4685M008 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose